#4uPpL

Ścieżka kariery stoi przede mną otworem. Wystarczy jedynie przelecieć więcej niż kilka razy szefową. Dużo i niedużo.

Babka, choć grubo po czterdziestce, jest zadbana i potrafi w te klocki. Za kilka miesięcy zmienia firmę i zanim odejdzie, obiecała mnie wypromować. Obecnie jestem szarym zjadaczem chleba, natomiast dzięki niej podwoję zarobki i osiągnę pozycję startową do dalszego rozwoju. Byłbym głupi, jakbym przepuścił taką okazję.

Teraz ciemna strona tego przedsięwzięcia. Musiałem zerwać ze swoją kobietą. Nie chciałem jej zdradzać, bo nie zasłużyła na to. Ona nie wie co się dzieje, że nagle mi się odwidziała. Bez przerwy mnie nachodzi, dzwoni, pisze i ryczy, a ja nie mogę jej powiedzieć prawdy. Myślałem, że to będzie łatwiejsze.
nevada36 Odpowiedz

Osiągnij coś samemu, a nie przez łóżko.

Eldingar

To za trudne xD

livanir

Na swój sposób to też jest sposób na osiągnięcie sukcesu. Jeśli są dwie takie same osoby, tylko jedna miała szczęście się urodzić z 2 lata wcześniej, to w teorii 2 lata różnicy przy 6 letnim stażu wiele nie robią, w praktyce jak będzie to wybierała osoba trzecia...

Pers

Przecież osiągnie, w pełni swoim ciałem ;)

Agatulka

Eldigar 😂

rocanon Odpowiedz

Powiedz jej prawdę i zobacz reakcję.

Nie mogę nikomu i tym powiedzieć. Ten układ musi pozostać tajemnicą.

KonWGalopie

Jak skończysz i ta baba wyjedzie to się zejdź ze starą

Hvafaen

Kon, a ty chciałabyś by ciebie ktoś tak potraktował?

@konwgalopie, myślałem żeby się z nią po wszystkim zejść, bo w gruncie rzeczy dobra z niej kobieta. Ale nie wiem jak to będzie po tym wszystkim. Co ja jej logicznego wymyślę, że dlaczego ją zostawiłem? Bardzo problematyczne to byłoby dla mnie.

Pers

Znajdzie się następna, bardzo dobrze, że nie chcesz jej zrobić świństwa. A ze swoim ciałem możesz robić co Ci się podoba, a jak jeszcze na tym zarobisz to tylko pozazdrościć.

MaryL

Nie chciałeś jej zdradzac, bo na to nie zasługuje, ale rzucić żeby r*chac się za awans, pozwolić cierpieć, a potem oszikuwać to spoko? Ona cie tak naprawdę nie obchodzi, co nie? ... Robisz to tylko po to, żeby w swoich oczach być kimś lepszym, bo "przecież nie zdradzasz"

Dragomir

Powiedz że miałeś chorobę którą nie chciałeś ją zarazić, ale ją wyleczyłeś albo coś. Albo że miałeś depresję, szukałeś sensu życia ale doszedłeś do wniosku że Twoje życie nie ma sensu bez niej i zrozumiałeś to przez ten czas.

yo77

Dragomir
A taka mądra z ciebie osoba była patrząc na twoje niejedne poprzednie wypowiedzi. Teraz zwątpiłam w ciebie. Kłamstwo ma krótkie nogi, szczerość popłaca

Hamlet

Z przedetawieniem logicznego usprawiedliwienia nie byłoby problemu, przykłady masz wyżej. Problem był i byłby z brakiem miłości.

JMoriarty Odpowiedz

"Bez przerwy mnie nachodzi, dzwoni, pisze i RYCZY".
Na co ona nie zasługuje to na bycie z takimi rzygami jak ty. Nie dość, że zawodowo bezużyteczny, bo tylko prostytuując się jest w stanie dostać awans to jeszcze zero szacunku do ludzi. Pokaż jej to wyznanie, raczej więcej się do ciebie nie odezwie xD

Hvafaen

Nie wiem dlaczego autor pisze jak upośledzony. Bez absolutnie żadnych uczuć „myślałem żeby się z nią po wszystkim zejść, bo w gruncie rzeczy dobra z niej kobieta.”. I jeszcze taki wieśniacki szyk zdania „Bardzo problematyczne to byłoby dla mnie.”
Jak awansuje zaraz go zwolnią, a najśmniejsze jeśli ta babka nie da mu awansu😂

SpasionyTytan

Oh tak, dwie upośledzone femcelki znowu zaczęły szczekać. Jeszcze brakuje tylko pirattomi vel trzypingwiny i bazienki, wtedy to będzie prawdziwe przedstawienie femcelstwa. XD

TrzyPingwiny

Po prostu ludojadowa znowu poniosła fantazja.

zkjanno Odpowiedz

Jeśli zdobywanie posadki łóżkiem jest ważniejsza niż miłość, to Twoja była niczego nie straciła :). Oby szybko zapomniała o Tobie. Ty za parę lat obudzisz się z ręką w nocniku i zrozumiesz, że stanowisko i pieniądze nie były warte poświęcenia miłości, ale Twoja dziewczyna już dawno będzie szczęśliwa z kimś innym i na Ciebie będzie za późno.

TrzyPingwiny

Jakie stanowisko? Jakie pieniądze? On nie ma zapewnionego awansu, tylko obietnice wypromowania go. Nic więcej. To trochę za mało by mieć gwarancję awansu. W końcu może się okazać, że to stanowisko jest już zarezerwowane dla kogoś innego albo "promowanie" okaże się zbyt słabe, ew. ktoś inny będzie lepiej promowany i zgarnie awans.

Xanx Odpowiedz

Ogólnie to Twoja była już, zasługuje na prawdę i wyjaśnienia . Jeśli dla Ciebie ważniejsze są pieniądze i stanowisko niż miłość to spoko, każdy ma inne priorytety.

Właśnie po to żeby ta miłość kiedyś była trwała robię to co robię. Miłość dwojga ludzi gdzie środki finansowe pozwalają tylko na to żeby nie zdechnąć i nie pozwalają na dziecko predzej czy później i tak by szlak trafił. 5 tys zl na dwie osoby. Koszty najmu i oplat za mieszkanie urosły juz w starym roku do grubo ponad 2 tys zł i jeszcze się odezwał właściciel mieszkania, że w związku że bank mu podniósł ratę kredytu on musi nam podnieść odstępne, bo wszyscy podnoszą. Albo się zgadzam, albo wypowiadam umowę. Inflacja zapierdziela jak szalona, chleb kosztuje 5 zł, a człowiek chodzi chory do pracy, bo nie stać go żeby dostawać chociaż tydzień czasu 80% wypłaty.

Tylkopoco

@Szaryuzotkownik, a nie możesz po prostu pracować i awansować poprzez swoje osiągnięcia? Dlaczego albo idziesz na jej układ albo składasz wypowiedzenie? Czyli co, za każdym razem jak będą podwyżki będziesz szukać kogoś z wyższego szczebla by cię wypromował? I co jeśli jej jednak zaproponują lepsza umowę i zostanie?
Chcesz w ten sposób awansować, twój wybór ale nie dokładaj do tego filozofii...

Hvafaen

Musi jakoś umoralniać to co robi. Po sposobie pisania widać, że to osiedlowy głupek. Nic nie osiągnie, a gdy awansuje zaraz go zwolnią.

@tylkopoco, trafiła się szansa której nie mogę zignorować. Własną pracą nic nie osiągnę w tej firmie, bo karty są rozdawane na zasadzie układów.

@hvafaen. Masz o mnie jakieś szczątkowe informacje i obrażasz mnie pomimo, że ja nie obraziłem ani Ciebie ani nikogo innego tutaj. Widać, że Cie rodzice źle wychowali.

Cystof

O móóój borze szumiący... Po to żeby miłość kwitła zdradziłeś kobietę którą twierdzisz że kochasz ;D no płaczę ze śmiechu bo tak żałosnej wymówki, takiego fikołka moralnego, dawno nie widziałem. "kochanie wsadziłem jej bolca ale przysięgam ten orgazm był dla Twojego dobra!!!" :D

A teraz na poważnie. Kopnąłeś w dupe swoją partnerkę, po to by móc sypiać z inną kobietą w zamian za wymierne korzyści majątkowe. Hmm... To chyba miało jakąś nazwę.

Nie zrozum mnie źle, jak dla mnie prostytucja to nic złego, zawód jak każdy inny. Chcesz to się prostytuuj ale miej w sobie dość odwagi by to nazwać po imieniu. Daj też byłej partnerce spokój zamiast próbować wykorzystywać ją jako wymówkę... Udawanie że to dla miłości i związku z nią jest zwyczajnie żałosne.

Econiks

W Lidlu można kupić chleb za 3 złote nie 5.
Wiesz, że można pracować na 2 etaty?

Hvafaen

Jakie wykształcenie i umiejętności taka płaca. Było myśleć wcześniej. To nie jest niczyja wina, że jest nieudacznikiem.

DioBrando

Hva - pomijąc to, że albo gość jest trollem, albo próbuje brać wszystkich na litość, to na zarobki może składać się setki czynników. Ile teraz patusów bez wykształcenia zarabia ogromną kasę, jako gwiazdy internetu. Za to pielęgniarki i ratownicy medyczni, są nieudacznikami bez wykształcenia i umiejętności, bo zarabiają kilkanaście czy kilkadziesiąt razy mniej, od wyżej wspomnianych patusów?

Eldingar

Błagam autorze, nie wmawiaj nam, że chodzi ci o miłość. Siebie możesz oszukiwać, jeśli chcesz.

SpasionyTytan

Nie przejmuj się tą całą etanolan vel hvafaen, ona zawsze uchodziła tu za jakąś przyjebaną, ale ostatnio to coraz bardziej jej odwala, pewnie od tej całej chorej nienawiści do męzczyzn. Hva, ty serio idź debilko na jakąś terapię.

Zobacz więcej odpowiedzi (1)
ludojadow Odpowiedz

Stary, to układ prawie idealny XD Pukasz zadbanego milfa i dostajesz za to awans xD Po wszystkim zero problemów xD Nie będziesz musiał na nia patrzec i raczej się nie zabuja xD Babka znika i finito xD Marzeniem jest mieć taką szanso-przygodę bez zobowiązań na przyszlość xD

Hvafaen

A gdyby kobieta tak zrobiła to dziwka nie? To nie układ, a prostytucja.

ludojadow

Ty to wszędzie widzisz jakiś problem xD Trafiła się facetowi szansa to trzeba korzystać, bo sam bym korzystał xD Jakby kobita go nie pociagala, to i pukania by nie było, bo wyobraź sobie, że facet ma coś takiego jak erekcja, która jest uzależniona od pociągu seksualnego xD Przy nieatrakcyjnej lasce masztu nie postawi i armata nie wystrzeli XD Nauka z tego taka, że nic na siłę nie robi xD Laski mają inna fizjologię i mogą udawać i chodzić z ulańcami którymi wewnętrznie gardzą do łóżka mówiąc do nich słodki misiu w zamian za korzyści bez przypału ze coś się nie uda i słodki misiu sie jorgnie, że jednak nie jest taki słodki xD Taka jest różnica między płciami xD

@ludojadow, uklad byłby idealny gdybym nie musiał zostawiać swojej kobiety. Decyzja była trudna, ale wiem, że prawidłowa. Ona zarabia minimalną, ja zarabiam niecale 3 tys zł. Za dużo zeby umrzeć, za mało żeby żyć. Za te jałmużny szczęśliwej rodziny nigdy byśmy nie zbudowali, a sprzeczki o pieniądze mieliśmy już coraz częstsze. Z szefową nie sypiam na siłę, babka to taka gorąca po czterdziestka. Jest pociąg, pożądanie i nawet trochę romantyzmu. Przygoda marzenie z bonusem który mnie ustawi zawodowo.

Hvafaen

Pomińmy ten żałosny wywód o armatach- po co mi to piszesz? Myślałeś, że prostytutki zawsze się zmuszają? Wiesz, że są dziewczyny z gorącym sugar daddy.
„Laski mają inną fizjologie hehehe.”
Jak ty to robisz? Jak można pisać jak jakiś patus, którego matka chlała w ciąży, 50 letni prawiczek i oblech w jednym? Niesamowity jesteś.
Dlaczego nie możesz po prostu zacząć mieć klase? Serio, jaka dziewczyna się z tobą zadawała? Głucha?

ludojadow

@Hvafaen, musisz wyjąć kija z tyłka i przestać być taka sztywna xD Myślisz, że laski w okolicach mojego wieku lubią sztywniaków i nudziarzy z klasą? XD Chyba z konia spadłaś, albo masz jakiś wypaczony obraz prezentowany w M jak miłość i mieszkasz z kotem xD Może jeszcze mam na randkach cytować lasce fraszkę Kochanowskiego, żeby być bardziej z klasą? XDDD

No i jeszcze chcesz mnie przekonać, że laska wali się z sugar daddy bo pociaga ją jego 20-30 lat starsza i pomarszczoną skóra, a nie hajs jaki w nią może włożyć? XD

Oj Hvafaen, Hvafaen...... czas sie ogarnąć kobieto xD

Hvafaen

Co do sugar daddy, nie każdy 40-50 latek ma pomarszczoną skóre. Spotykałam się z takimi i mieli lepsze absy niż ty pewnie. Nie wiem dlaczego wyobrażasz sobie jakichś Januszy, zamiast dojrzałych zadbanych facetów. Normalni faceci jedynie starsi, a facetom to często dodaje uroku. Nie wiem dlaczego milf z wyznania to według was super laska, ale facet w jej wieku?! Zgroza i pasaty!
Można mieć klase i nie lubić wierszy wiesz? Wiersze i książki nic do tego nie mają. Nie trzeba być nudziarzem, ani sztywniakiem, to też nie ma nic wspólnego z klasą. Wystarczy nie być debilem, szanować siebie i innych, tyle i aż tyle.
Pojmujesz świat jak 5 latek. Rzeczy „dorosłe” to w twoim mniemaniu to co 5 latek widzi w kreskówkach. Żaden dorosły facet nie pomyśli, że klasa to czytanie wierszy (?), takie rzeczy w disney’u jedynie. Wystarczy nie uprawiać prostytucji, nie pojmować świata jak debil, nie żyć na koszt dziewczyny ;) oczekując w dodatku, że ci będzie gotowała i prała obsrane gacie. Wiem, to dla ciebie za dużo.

ludojadow

@Hvafaen, idz pozmywać naczynia, to zajmiesz się w końcu czymś produktywnym i dostosowanym do Twojego poziomu, bo tutaj tylko gwiazdorzysz i udajesz mądrą i rozgarniętą, co Ci nie bardzo wychodzi xD

Hvafaen

Urządzenie jak zmywarka jest dla ciebie tak mało spotykane, że zakładasz, że jej nie mam? I skończyły się argumenty. Pooglądaj więcej kreskówek to może jakieś wpadną.

ludojadow

Zakladam, że zmywarka mogłaby Ci sprawić trudność w obsłudze xD A z tradycyjnym myciem naczyń powinnaś być oswojona od dziecka xD
Ja zawsze mam argumenty xD

Hvafaen

Że też takie coś biega po ulicach bez opieki. Zniżyłam się do twojego poziomu, wystarczy.

Zobacz więcej odpowiedzi (5)
Shrekking Odpowiedz

Tylko zastanów się czy można jej ufać. Może być tak, że ona poskacze na twoim chuyu a potem zapomni o sprawie i zostaniesz na tym samym stanowisku. A potem nic nie wywalczysz, bo kto by się przyznał że poszedł do łóżka z szefową dla korzyści? Ludzie nie zawsze dotrzymują słowa i tutaj może być tak samo.

MaryL Odpowiedz

Nie chciałeś jej zdradzac, bo na to nie zasługuje, ale rzucić żeby r*chac się za awans, pozwolić cierpieć, a potem oszikuwać to spoko? Ona cie tak naprawdę nie obchodzi, co nie? ... Robisz to tylko po to, żeby w swoich oczach być kimś lepszym, bo "przecież nie zdradzasz"

Eldingar Odpowiedz

Nie przeszkadza ci bycie męską dziwką? Jak możesz patrzeć na siebie w lustrze?

yo77 Odpowiedz

Nie byłbyś głupi jakbyś przepuścił taką okazję, jesteś głupi że zrobiłeś z siebie męską dzi wkę. Lepiej powiedz prawdę swojej byłej- może otworzy oczy, przestanie rozpaczać i pójdzie dalej. Ma szansę poznać normalnego gościa, a nie sprzedajną urwę bez jaj

Zobacz więcej komentarzy (14)
Dodaj anonimowe wyznanie