#5nQni

Brat jest ratownikiem medycznym.

Pewnego razu otrzymali zgłoszenie, że pewna para się "zakleszczyła". Gdy przybyli na miejsce okazało się, że zakleszczony mężczyzna to ksiądz z jedną ze swoich parafianek. Para została załadowana na nosze i przykryta kocem.

Oczywiście jak można się domyślić, para nie byłą w nastroju do żartów, co innego załoga karetki. Jeden z ratowników wyciągnął rozłożone ręce ku niebu i powiedział "Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela".

Reakcja kochanków bezcenna + ubaw na pogotowiu przez tydzień.
Aswq Odpowiedz

Wy sobie nawet nie wyobrażacie co tam się na karetkach dzieje. A śmieją się ze wszystkiego bo muszą aby wytrzymać ten stres.

MaszCiLos Odpowiedz

Rozbawiło mnie to. Dzięki.

Solo Odpowiedz

Czy twój brat nie wie, że obowiązuje go tajemnica zawodowa?

Buhahahanosmieszne

Tajemnica zawodowa by złamał jakby powiedział który to ksiądz. A tego nie widaomo

Kotka17

Cóż, nie jest powiedziane, że z parafii do której należą. A jeżeli jest to większe miasto, to spokojnie tych parafii może być kilka. Mogła to być też parafia z jakiejś sąsiedniej wioski. To jeszcze bardziej zwiększa ilość osób, które mogły być tym pechowcem.

Ebubu

@Buahaha... nie do końca... Nie może podawać faktów które mogą doprowadzić do identyfikacji danego pacjenta. Jest to naruszenie etyki.... Nawet jeżeli jest 20 księży w miasteczku, to ilu z nich danego dnia zabrała karetka? I to księży jeszcze w wieku.... umożliwiającym zakleszczenie. Karetka pod plebanią to zawsze jest wydarzenie... co starsze parafianki żyją takimi niusami. A tu jeszcze plotka od sąsiadki której mąż pracuje na pogotowiu.... Niegrzeczny kszionc!

Solo

@Kotka17, Ale tajemnica zawodowa, to nie tylko niepodanie nazwiska, ale nie możesz też podać zawodu ani danych charakterystycznych.
Ebubu to świetnie wyjaśnił więc po prostu przeczytaj

Dragomir Odpowiedz

Czy w ogóle jest możliwe takie zakleszczenie?

p0lkapodpierdolka

Tak, jest możliwe. :)

Siekma

Jest to możliwe

Solo

Dragomir, przydałoby ci się trochę edukacji seksualnej

p0lkapodpierdolka

Solo
A pffff, po co komu edukacja seksualna w tych czasach? 😅 Seks to tylko po ciemku i pod kołdrą.
A i koniecznie tylko po ślubie.

Solo

@p0lkapodpierdolka, tak, a najlepiej bez antykoncepcji bo to grzech xD przecież zawsze można wyjąć.

p0lkapodpierdolka

Solo,
każda antykoncepcja to przecież zabójstwo potencjalnych dzieci... :(

wrb Odpowiedz

no tak, moje miasteczko, ci co znają pamiętają śmieszki, że biedak nie uważał na matematyce i mu się liczba Pi pomyliła i źle średnicę obliczył ;) też lata temu jebłem z tej historii

Yacsa80 Odpowiedz

No i jebłem :D

Dodaj anonimowe wyznanie