#BYDqF

Jako dzieciak zadawałam się z lokalną patologią. Kradliśmy lizaki ze sklepów, rzucaliśmy kamieniami w bogate dzieci w ładnych ubrankach i łamaliśmy wycieraczki w samochodach.

Potem moi koledzy wracali do swoich pato-domów i rodziców alkoholików, a ja do całkiem normalnej mamy i uczyłam się na sprawdzian z przyrody. Mama nic nie podejrzewała, bo zasuwała na dwa etaty, próbując jakoś związać koniec z końcem. Ja za to chodziłam też do innej podstawówki niż ekipa z bloków, a tam nikt nie znał mojej alternatywnej tożsamości podwórkowego mafiozo.

Z czasem wyszłam jakoś na ludzi i dopiero wtedy dotarło do mnie, że to jednak nie było całkiem normalne dzieciństwo.
Reparka Odpowiedz

"Kradliśmy lizaki ze sklepów, rzucaliśmy kamieniami w bogate dzieci w ładnych ubrankach" nie wiem czemu ale parsknęłam śmiechem na ten tekst. Jakoś zabawnie brzmi ;)

Asasynka

Też się uśmiechnęłam pod nosem. :D I jeszcze mogło być "uczyłam się na sprawdzian z przyry" :D

Nipiesniwydra

Zabawne, puki kamieniem w łeb nie zbierzesz.

NiePlumkaj Odpowiedz

Rozumiem. Na osiedlu znalazłeś raj. Dobrze fikałeś, chronili cię rodzice i siostry. Nie potrzebowałeś mej przyjaźni. A teraz przychodzisz do mnie: „Donna Patologione, sprawiedliwości”. Ale nie prosisz z szacunkiem. Nie proponujesz przyjaźni. Nie zwiesz mnie Chrześniaczką. W dniu meczu mego przyjaciela, prosisz, bym przebiła oponę za lizaki.

Pamiętaj – kto zaproponuje spotkanie z Matim, jest zdrajcą. Nie zapomnij.

~Chrześniaczka

gjftkgcguhbv

Tak zbeszcześcić Ojca chrzestnego😢

Ninetales

Co za raczysko ostatnie stadium 😫🤮

Firbar Odpowiedz

Kto uważa, że miał nienormalne strzałka w górę, a normalne kom. Ciekawe co wyjdzie ze statystyki wśród anonimowych.

Zaklina1887

Chyba nie było tak źle, mam dużo fajnych wspomnień, ale jakas tam przestępczość była :p sabotaz na ogrodzenia do wybiegu dla kur sasiadow xP

Tayla

Ja bylam po prostu glupim dzieckiem ktore chcialo sie w latwy sposob wzbogacic. Co tydzien otwieralam nowy biznes i nigdy kokosow na tym nie zbilam. Calkiem normalnie ale zaluje ze nie mam juz takiego zapedu.

xyznieznajomazyx

@Tayla normalnie jakdo Ferdek Kiepsko 😂

Magda6315

Ja teraz chodzę do 8 kl., mam 14 lat i odrabiam prace domowe za słodycze i pieniądze. Poza tym nic wielkiego.

Dodaj anonimowe wyznanie