#eCq96

Jechałam sobie autobusem. Siedziałam na podwójnym siedzeniu, z brzegu, obok przy oknie siedziała pani czytająca książkę. W pewnym momencie zamknęła ją, jakoś tak poruszyła kolanami, więc pomyślałam, że będzie wysiadać. Akurat autobus zatrzymał się na przystanku, ludzie zaczęli wysiadać, więc wstałam, ustępuję swojej współpasażerce, ale ona... ona wcale nie wysiada. Otworzyła książkę i dalej ją czyta. Załączył mi się chwilowy error mózgu, a że jestem bardzo wstydliwa, zrobiło mi się głupio i nie chciałam tak po prostu siadać czy zostać na miejscu i stać, bo niby nagle odechciało mi się siedzieć... Co zrobiłam? Z tego wszystkiego zdecydowałam się pójść za tłumem i wysiadłam... na kilka przystanków przed moim celem podróży.
Laskowa Odpowiedz

Tą panią czytającą książkę mogłam być ja. Pewnie nawet bym nie zauważyła twojego manewru, jak zapewne i cały autobus. Dlaczego tak sobie utrudniasz życie?

Pers

Mogła zrobić sobie zdrowy spacer ^^

livanir Odpowiedz

Ja pewnie pomyślałem, że kręgosłup Cię boli i wolisz postać. Albo że potrzebujesz poprawić spodnie, rozprostować ... Ale najprawdopodobniej zaraz bym o tym zapomniała mając to gdzieś.

karlitoska Odpowiedz

Ta ciągła obserwacja i ocena każdego Twojego zachowania istnieje tylko w Twojej głowie. Ludzie serio mają w dupie, że ktoś wstał, a za chwile z powrotem usiadł. Gdybyś to zrobiła nikt nie wystawiłby Ci żadnej noty, całkiem możliwe, że nawet nikt by tego nie zauważył.

Vito857 Odpowiedz

Często jeżdżę autobusami i mogę cię zapewnić, że ludzi to nie interesuje co i dlaczego robisz, chyba że wpływasz jakoś bezpośrednio na nich.

Szmondak Odpowiedz

Jeśli po kilku minutach był następny autobus to decyzją była prawidłowa. Nie wiadomo czy pani miała problem z głową czy z żołądkiem ale lepiej tego nie sprawdzać. A jeśli z niczym to nie poczuła się urażona.

lodowatawata

O co ci chodzi w ogóle???

Dragomir

Może ma właśnie problem z głową :)

Taksiezyje Odpowiedz

A wystarczyło po prostu zapytać czy wysiada

Hvafaen Odpowiedz

No trudno, to ty będziesz miała trudniejsze życie.

Dragomir

Może lubi spacer, i będzie miała lepszą formę?

PozytywnyK Odpowiedz

zajebiście silną psychikę..

Dodaj anonimowe wyznanie