#gCCMZ

Byłam niekiedy dziwnym dzieckiem, chyba jak każdy z nas.

Razem z bratem mieliśmy ok. 6-7 lat. On bawił się w wojnę, pinezki leżące na podłodze, odwrócone szpilką do góry, robiły za bomby. Specjalnie nadepnęłam gołą stopą na te pinezki tylko po to, żeby dostał opierdziel od mamy. Oczywiście udając, że nie zauważyłam, że to wszystko jego wina.
Opierdziel był, i to porządny, a ja choć z bólem, ale dumna z siebie, że osiągnęłam co chciałam :D

Wyrosłam z tych masochistycznych ciągot.
JoseLuisDiez Odpowiedz

To były miny przeciwpiechotne.

Corazwiecejpustki

Do tego te nowoczesne. Nie zabijaja lecz tylko uszkadzaja.

Waniliowabeza

A te miny na krzesle nauczycieli to jakie?

montana8419

@Waniliowabeza
Przeciwlotnicze

tramwajowe Odpowiedz

Miałem takie rodzeństwo. Rodzice nabrali sie dwa razy. Trzeci raz karę dostał prawdziwie winny.

PinkRoom

Prawdziwie winny? Jak na moje dziecku powinno się wytłumaczyć, że rozkładanie tak pinezek jest niebezpieczne, a nie "oj to tylko zabawa, wyrośnie ".

Ebubu

@pink
7 lat to już wcale nie takie małe dzieci. Powinny być już nauczone tych podstaw; szczególna ostrożność przy wykałaczkach, pinezkach, szpilkach, nożyczkach itp.

Hvafaen Odpowiedz

Definicja młodszego rodzeństwa

Jesteśmy bliźniakami

Dragomir Odpowiedz

Gdyby każdy z nas był dziwny to nie byłoby w tym nic dziwnego, tak więc w tym zdaniu zawarty jest pewien absurd.

rockandrollqueen

Jeden lubi jak mu stopy smierdza, a drugi lubi deptac pinezki, wiec kazdy ma swojego dziwactwa i wciaz dla kogos innego moze to byc dziwne, wiec wszystko sie zgadza.

Minia18 Odpowiedz

Mi jakoś zawsze się obrywało przez wszystkich xqq

Pers Odpowiedz

Ja miałem tak samo z młodszymi siostrami...mieliśmy taki duży wałek rehabilitacyjny i materac do ćwiczeń, one sciagaly wałek z szafki, był spory bo z 1.5m długi i 0.7m średnicy. Ja siedziałem w drugim pokoju nic nie wiedząc, rodzice wracali(mieliśmy jeszcze starsze rodzeństwo i babcię którzy nas "pilnowali" kiedy rodzicow nie było, żebyście nie mówili, że 6-9 latki same w domu) więc one sciagaly wałek z szafki, wyciagaly jakoś ten materac zza kanapy i oczywiście wszystkie zabawki i poduszki na środek pokoju. Rodzice wracają i to ja dostawalem opieprz bo one przecież są za małe żeby ten wałek ściągnąć, a ja jestem chłopcem więc to na pewno ja...

Dodaj anonimowe wyznanie