#lxsSa

Byłam kiedyś na zakupach z koleżanką. Ona cierpliwie znosiła moje grymasy, ja przymierzałam białą koszulę, która mi się spodobała. Była za mała, więc wysłałam koleżankę po większą... Strasznie długo jej nie było.

W pewnym momencie usłyszałam jakieś uderzenie o drzwi, wiec stwierdziłam, że to ona... Powiedziałam: ładuj się, śmiało! Nie ukrywam, że trochę się zdziwiłam, kiedy znalazłam się w przymierzalni z młodym chłopakiem, który najwyraźniej uznał moje słowa za zaproszenie... Wyrzuciłam go z mojej przestrzeni prywatnej, popychając za nim drzwi. 

Później usłyszałam tylko zza ściany:
- Dostałem drzwiami, ale widziałem cycki!
Selevan1 Odpowiedz

Trudny życiowy arcziwment zaliczony.

nata Odpowiedz

Ale to bez stanika mierzyłas?

agathe

Nie każda kobieta nosi stanik.

nata

Niby nie, ale "domyślnie" raczej większość nosi, więc jeśli ona nie to mogła o tym wspomnieć dla jasności.

SyZy

W staniku też widać fragment piersi, a zresztą to był pewnie nastolatek, dla którego widok fragmentu biustonosza był nieziemsko podniecający, dodatkowo chwalił się kumplom ubarwiając rzeczywistość

nata

W staniku to można i na plaży/basenie zobaczyć 🤷🏻‍♀️

Corazwiecejpustki

@ nata: To dlaczego duzo kobiet w czesto bardzo skapym bikini prezentuje publicznie na plazy lub basenie swoje wdzieki, a przyuwazone w czesto duzo wiecej zaslaniajacej bieliznie reaguje zywiolowo-pruderyjnie?

Solpadeina

@Corazwiecejpustki Bo to odpowiedni strój na plażę i basen. Po galerii paraduje się nieco bardziej ubranym. Jak tacy cwani, to proponuję wyjście na miasto w samych slipkach, w końcu to prawie to samo co kąpielówki. :P

Ebubu Odpowiedz

Ech, te małe radości....

Dodaj anonimowe wyznanie