#p1sXq

Byłem cholernie zakochany w Agacie. Cudnej, boskiej Agacie. Podbijałem do niej ile sił, całkiem nieźle to szło, do momentu, w którym byliśmy już tak blisko, że postanowiła mi przedstawić swojego największego adoratora i prawdopodobnie przyszłego chłopaka.
Zanim go poznałem, już go oczywiście nienawidziłem, więc opracowywałem plan, jak go zniszczyć. Poznaliśmy się w końcu i... no nie wiem, polubiłem gościa z miejsca. Dogadaliśmy się jakoś między sobą, szybko przejrzeliśmy na oczy, że Agata wodzi nas obu za nosy i urwaliśmy z nią kontakt. Na raz wyleczyłem się z fatalnego "zakochania" i zyskałem przyjaciela na całe życie. Dzięki, Agata!
Meffea Odpowiedz

Bo to zła kobieta była..😕

Marian6660

Jurek olał Agatę, bo ona była ZŁA :)

MalySlodkiKroliczek

To zła kobieta była zła, zła kobieta pierwsza miłość to chyba nie ta xD

SzefowaZmiany

Kobiety nie są złe..są po prostu głupie. 😂

AnonimxDDD

Pierwsza miłość xD

SzefowaZmiany

Dajecie jeden cytat, ale mojego juz nikt nie ogarnął. Dzięki za minusy feministki i inne niemiejace do siebie dystansu puste dzidy

Obito Odpowiedz

Myślałam, że ty i jej adorator będziecie razem.
Za dużo anonimowych

KAPUSNIAK

Ja też:) Bez kitu, spaczony już chyba jestem :)

Kawaiikoty

No to jest nas trójka ;)

TARDIS

Co te anonimowe robia z ludzi. 😂

marcHewa155

Marchewki

krolprzypalow

Rozbawiłaś mnie😂😂😂

Lodzik123

W anonimowych wszystko możliwe!

Kulkajulka

W pewnym sensie są razem ;)

Liluth

To samo pomyślałam. Faktycznie za dużo anonimowych.:D

aura16

Na anonimowych było już chyba wszystko więc trudno się dziwić, że zawsze oczekujemy najbardziej zaskakującego zakończenia. Teraz bardziej zadziwiają mnie normalne zakończenia jak to.

Szoook

Jenyś ja też hahaha 😆😅😅😅

Zobacz więcej odpowiedzi (2)
Martwy Odpowiedz

Czasem tak bywa że dwóch ludzi nadaje na tych samych falach.
Ja miałem takiego znajomego, nawet nie znajomego, ot widzieliśmy się może kilka razy.
Tyle że za każdym razem jeden za drugiego kończył zdania, zgrywa i kawały wychodziły wręcz niemożliwe. Zgodnie stwierdziliśmy że w towarzystwie będziemy się unikać, bo strasznie dominujemy spotkania, dwóch kolesi ryje się jak norki non stop, aż ludzie się patrzą czy wariaty jakieś.
Co ciekawe ani on ani ja nie byliśmy normalnie jakimiś "śmieszkami". Po prostu faza jak po dobrej gandzi, w dodatku na trzeźwo... Niepojęte.

Nefcia Odpowiedz

Gdy okazało się, że mój były urządził sobie romans, wpadłam w szał. Oczywiście życzyłam jak najgorzej i jemu, i jej, z naciskiem na nią - w końcu w moim mniemaniu to ona zabrała mi faceta, z którym byłam przez ponad 5 lat. Wyklinałam ją w myślach, w snach robiłam najgorsze rzeczy. Znałam ją wcześniej jako tako, ale nigdy nie miałyśmy większego kontaktu. Z byłym kontakt utrzymywałam, bo mi chora miłość wszystkie klepki poprzestawiała, więc pewnego razu znalazłam się u niego i jego nowej lady. Piliśmy piwo z kolegą, ona w końcu wróciła do domu. Początkowo nie chciałam wyjść z balkonu, tylko nienawistnie ją obserwowałam zza szyby, ona też się chowała po kątach kawalerki - strachliwe z niej dziewczę było. Ale gdy tylko się do siebie odezwałyśmy, potok słów poleciał nieprzerwanym nurtem, jakbyśmy znały się od lat. Kretyn pozostał kretynem i gdy po kilku miesiącach zaczął ją regularnie zdradzać i znęcać się psychicznie, wspierałyśmy się nawzajem - ja jej tłumaczyłam, żeby go zostawiła, bo nie warto, ona mi, żebym też zerwała kontakt. I tak się nawzajem z tego wyciągałyśmy. Minęło kilka lat, a my nadal utrzymujemy częsty kontakt - to chyba najlepsze, co mi po nim zostało :)

IWannaMore Odpowiedz

A mnie po byłych zostały przepisy na różne sałatki i inne potrawy. Dlatego mój obecny zawsze gada, że swoje potrawy będzie dla mnie sam przygotowywał, a przepisu nie dostanę :-P

szareokno Odpowiedz

Narzeczony opowiadał mi kiedyś o swoim koledze z pracy, który jest na śmierć i życie zakochany w jakiejś Agatce, wytatuował sobie jej imię na ręce, chociaż go rzuciła i jest z innym facetem. Na tego kolegę mówią "Agatka" :)

Pokolorowana Odpowiedz

Przyjemne wyznanie :-)

Falszywekpl Odpowiedz

Do tej pory każda dziewczyna w której sie zakochałem miała imię zaczynające się na A. No... nie licząc Oli, ale niektórzy mówią że Ola i Aleksandra (paskudne imię) to to samo.

Podobnie jak w angielskim jest Bill, a w Polskim Wilhelm...

HelloItIsMe Odpowiedz

I pomyśleć, że to wszystko przez Agatę...

HelloItIsMe

Co tyle minusów?

DzieckoRosemarry Odpowiedz

Myślałam, że będzie trójkąt!

Zobacz więcej komentarzy (7)
Dodaj anonimowe wyznanie