#u2Qlu

Zacznę od tego, że mam chłopaka, z którym jestem 1,5 roku, jednak nie mogę przestać myśleć o moim byłym, który zostawił mnie z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia. Mówił, że jestem ważna, obiecywał różne rzeczy, a później mnie zostawił, nawet nie miał na tyle odwagi, by mi to wszystko wytłumaczyć. Wiem, że jest teraz z inną. Do dzisiaj nie mogę się z tego otrząsnąć, wszystko mi się z nim kojarzy, jakieś miejsce, piosenka... dosłownie wszystko. I strasznie boli. Wiem, że nie jestem w porządku wobec mojego obecnego chłopaka, bo chciałabym zapomnieć, nie myśleć, raz na zawsze odciąć się od przeszłości, ale to jest zbyt trudne. Krzywdzę go i nie wiem, czy kiedykolwiek ktoś będzie dla mnie tak ważny jak tamten chłopak. Był dla mnie całym światem.
Nikomu nie życzę tego co czuję i zastanawiania się, co zrobiłam nie tak.
PeggyBrown2022 Odpowiedz

Widocznie Cię nie kochał i nie byłaś dla niego ważna. Bo wątpię, żebyś była dla niego zła i podła na tyle, że musiał uciec. Kochasz wyobrażenie o nim, a nie jego (prawdziwego). Jego zachowanie przypomina mi ghosting. Zniknięcie jak duch.

MojitoGhost Odpowiedz

Przede wszystkim nie powinnaś była pakować się w nowy związek kiedy jeszcze nie zakończyłaś poprzedniego rozdziału. Jeśli sama nie dajesz sobie z tym rady, skorzystaj z pomocy - terapeuci wspierają w przepracowaniu również takich problemów.

Dragomir Odpowiedz

Nie on, tylko Twoje wyobrażenie o nim. Pomyśl, że teraz inna poleruje mu gałę i daj sobie z nim spokój. Skoro Cię nie chciał, to nie był aż tak wspaniały jak myślisz. Skup się na swoim chłopaku, jeśli jest dla Ciebie ważny, żeby nie poczuł się tak jak Ty przez tamtego.

bazienka Odpowiedz

nie zastanawiaj sie, tylko poczytaj o gaslightingu i ludziach, ktorzy koncza relacje w ten sposob
nic nie zrobilas zle, to on jest niedojrzaly i szkoda twojego czasu na rozkminki

Dragomir

Chyba o ghostingu.

Dodaj anonimowe wyznanie